S2

Świadome decyzje,
nowe początki.

Rozwody i Emigracja z Profesjonalizmem

KONTAKT


O NAS

O NAS

Greenpoint Consultation Center jako jedyne tego typu Polskie biuro pomaga rozwiazac roznego rodzaju problemy z jakimi spotykaja sie ludzie na codzien, pomagamy przy udziale naszego adwokata lub bez jego udzialu, poniewaz nie wszystkie sprawy wymagaja prawnika. Nasza praktyka jest bardzo różnorodna by dostosowac sie do potrzeb zyciowych ciezko pracujacych, zaangażownaych w wiele przedsięwzięć klientów, w naszej pracy koncentrujemy sie na:

  • Sprawach Cywilnych
  • Sprawach Kryminalnych
  • Sprawach Imigracyjnych
  • Sprawach Deportacyjnych
  • Sprawach Matrymonialnych
  • Sprawach Rodzinnych
  • Sprawach Biznesowych/korporacje

Nasze biuro reprezentuje adwokat Stephen E Kalba i Pani Paralegal Margaret Zawisny oraz cały zespól doświadczonych pracowników, w tym tłumaczy przysięgłych. Przede wszystkim walczymy o to, aby każdy nasz klient był zadowolony i polecił nas innym. Oferujemy nasze usługi bez względu na Państwa status imigracyjny.

* * *

Divorce & Immigration Services jako jedyne tego typu polskie biuro pomaga rozwiązać różnego rodzaju problemy z jakimi spotykają się ludzie codziennie Pomagamy przy udziale naszego adwokata lub bez jego udziału, ponieważ nie wszystkie sprawy wymagają prawnika. 

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych na terenie stanów NY i NJ. W wielu przypadkach bronimy osób nieposiadających legalnego statusu imigracyjnego, co daje nam znakomite przygotowanie praktyczne w obu dziedzinach: prawie karnym oraz imigracyjnym. Połączenie tych dwóch kompetencji ma decydujący wpływ na powodzenie i wygraną przed sądem.

Decydując się na współpracę z nami, klienci otrzymują nie tylko rzetelną reprezentację przez wydajną, sprawna pracę wysokiej jakości, lecz również mają zawsze bezpośredni dostęp do adwokata, oraz najnowszą technologię wdrażana dla potrzeb klienta.

Nasze biuro reprezentuje adwokat Stephen E. Kalba i Pani Paralegal Margaret Zawisny oraz cały zespól doświadczonych pracowników, w tym tłumaczy przysięgłych. Przede wszystkim walczymy o to, aby każdy nasz klient był zadowolony i polecił nas innym potrzebującym pomocy.